از کجا برای کسب و کار اینترنتی شروع کنیم

کسب و کار اینترنتی

از کجا برای کسب و کار اینترنتی شروع کنیم ؟ این اولین سوالی است که ذهن همه کاربرانی که خواهان ایجاد کسب و کار اینترنتی هستند را درگیر کرده است.

شروع کسب و کار اینترنتی

در این پادکست به صورت کامل توضیحات ابتدایی کسب و کارهای اینترنتی را داده ایم در قسمت های بعد حتما به صورت گسترده نحوه شروع کردن کسب و کارهای اینترنتی را توضیح خواهیم داد و ایده های متفاوتی را معرفی میکنیم که میتوانید از آن استفاده کنید.

سعی کنیم در ابتدا پیش نیازهای خود را بررسی و حداقل هزینه را برای حداقل ایتم های مورد نیاز بکنیم به دلیل اینکه شاید نتوانیم هزینه های بسیاری را پرداخت کنیم در نهایت همه پارامترهای حداقل را درست درنظر بگیریم مقدار فضا و نام دامنه مناسب

بعد از انتخاب نام دامنه و خرید آن باید حتما تخصص این را داشته باشیم که بتوانیم دامنه را به هاست موردنظر خریداری شده متصل کنیم اگر در این کار مهارت ندارید این کار را به متخصص مربوطه بسپارید یا در قسمت تلویزیون جغد مراجعه و مطالعه کنید تا بتوانید این کار را انجام دهید.

سپس سعی کنید با حداقل هزینه سایت خود را ایجاد کنید بهتر است از CMS های اماده استفاده کنید تا نیازی نباشد هزینه بسیاری بابت طراحی سایت پرداخت کنید حتی بتوانید خودتان این کار را انجام دهید.

بهترین CMS از نظر بسیاری از کاربران وردپرس (wordpress) می باشد آموزش آن داخل سایت می باشد میتوانید به صورت کامل پکیج را با بهترین هزینه دریافت کنید.

برای خرید پکیج کامل بر روی این لینک کلیک کنید.

اگر سئوالی قبل از خرید محصول دارید حتما با ما در تماس باشید یا شماره خود را در سایت قرار دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

شما میتوانید بهترین کسب و کار اینترنتی را برای خود ایجاد کنید و میتوانید به بزرگترین موفقیت برسید این راه را فقط خودتان میتوانید برای خودتان ایجاد کنید.

Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی ها.

پست های اخیر.