طراحی سایت

ما در گروه دیجیتال ‌مارکتینگ جغد سعی بر توسعه بهترین وب سایت های شرکتی، سازمانی، املاک و … البته فروشگاه اینترنتی را داریم.

گروه آژانس دیجیتال مارکتینگ جغد وب سایت های مختلف را بر بسترهای مختلف توسعه و گسترش می دهد از جمله: اختصاصی، وردپرس و غیره برای توسعه سایت های مختلف ابتدا باید ماهیت و ابعاد سایت را در نظر گرفت و سپس آن را بر بستری مناسب توسعه و گسترش داد اما در حال حاضر سیستم های مدیریت محتوا بستری مناسب برای توسعه وب سایت های اینترنتی از جمله فروشگاه های اینترنتی می باشد.

سایت های مختلفی جهت گسترش کسب و کار ها ایجاد می شود این سایت ها جهت جذب مشتریان بیشتر و فروش بیشتر محصولات استفاده می شوند و کاربرد دارند.

داشتن وب سایت امروزه برای تمامی کسب و کارها نیاز است به دلیل اینکه در این فضا هم باید خود را معرفی نمود و محصولات خود را برای عموم عرضه کرد.

 

فضای اینترنت فرصتی است که برند یا محصول خود را به تمام دنیا معرفی کنید و در نتیجه از این طریق برند بزرگ تر و فروش بیشتری داشته باشید.

اما بسیاری از فروشگاه ها می توانند محصولات خود را به صورت جهانی برای فروش داخل سایت خود قرار دهند از این طریق فروش خوب و گسترده‌ای داشته باشند. گرچه برای تسویه حساب نیاز به کارمند ندارد، محصول به صورت اتوماتیک بعد از انتخاب به سبد خرید مشتریان اضافه میشود و در نهایت مشتری اطلاعات خود را جهت دریافت محصول وارد می کند و برای تسویه حساب خود به درگاه آنلاین هدایت می‌شود.

ویژگی های دیگری جهت خرید هر چند محصول، انتخاب رنگ محصول، مقایسه محصول با محصولات دیگر، صدور فاکتور، انبارداری، سایز محصول و غیره می توان در فروشگاه در نظر گرفت. در واقع فروشگاه اینترنتی همانند یک مغازه هست که می تواند فروش ما را حداقل ۳ برابر کند. شما لازم دارید تا مدیری فقط برای وب سایت خود جهت پشتیبانی در نظر بگیرید برای این کار به مقاله مدیریت وب سایت بروید و اطلاعات کافی کسب کنید.

 

طراحی سایت

آژانس دیجیتال مارکتینگ جغد بهترین وب سایت و فروشگاه اینترنتی را برای مشتریان خود ایجاد و در این راه مشتریان خود را به صورت کاملاً رایگان مشاوره می‌دهد تا از این فضا به صورت کامل استفاده کنند برای راهنمایی ایجاد کسب و کار آنلاین با ما در تماس باشید.